• Новак
Јеселк Долго Ракуваше Со Сунѓер За Чистење Дома Без Мирис, Чисти Садови, Шишиња Со Вода, Чаши, Неред Во Домаќинството

Јеселк Долго Ракуваше Со Сунѓер За Чистење Дома Без Мирис, Чисти Садови, Шишиња Со Вода, Чаши, Неред Во Домаќинството

Rating 
DEN 691.20

Достапност
Производот е достапен

Карактеристика : Материјал : Пластична Боја : П-мастило, Сина, Зелена, бела големина на Производот : 5х5х29, 5см/1, 97х1, 97х11, 6ин големина на Пакување : 8х8х18см/3, 15х3, 15х7, 09ин Нето тежина На Производот : 24,5 g/0,05 lb бруто тежина На Производот : 30,5 g/0,07 g/Lbpackage Содржина : 1x сунѓер раководител1x рачка пена За филтрирање Е Лесно пена Со само Неколку Капки сапун! Исплакнете под вода подоцна користете за целосно чистење. Целосно без мирис подоцна правилно исплакнете. ● Долга Рачка од 11 инчи● добијте должина на четка и моќност на сунѓер со долгата ergономска рачка од 11 инчи. Смислено поставени костец и shapeономски облик ми чистење поудобно и моќно. €Напреден Квалитет ● четката За шишиња е изработена од издржлив и квалитетен сунѓер за абење, кој може ефикасно и брзо да ги избрише дамките и остатоците во чаши и шишиња. ●Безбеден И лесен За Употреба, главата На четката за сунѓер може да ротира 360 ° без мртви агли за да ја исчисти целата површина на чашата, како што е тешко да се постигнат агли и дното. Мекиот сунѓер нема да ви ја изгребе чашата. ●Широка употреба● четка за чистење Шишиња силна апсорпција на вода, може широко да се користи во шишиња за бебиња, стакло, шолји за кафе. Долгата рачка е лесна за држење, а крајот на четката има тркалезна дупка, која лесно се закачува и складира, може да се измие во машина за миење садови, тоа е навистина практична четка за чаши. НАЈДОБРА УСЛУГА : Ако не сте задоволни со нашите производи, контактирајте не во секое време, ние ќе ве вратиме во рок од 48 часа потрудете се да ги направите работите исправни. Само се надеваме дека ќе имате пријатен шопинг! Испорачани во рок од 48 часа, испорака во 7-69 дена, може да пристигне порано. Посакувам да имате среќно време за купување. ● Пердуви за клучеви ● повеќенаменски спреј за отстранување на 'рѓа со инхибитор против' рѓа;мулти-наменски отстранувач на 'рѓа инхибитор за отстранување на' рѓа;кревет за светилки;ултразвучно затворено средство против лилјаци;ракавици за капење кучиња;корпа за чистење за материјали за чистење;холографска торба за шминка;nightетско ноќно светло;мала светилка;преку организаторот на чантата на вратата;спреј за градина;црна торба за шминка;решетка за закачалки;Крпа за Сушење микрофибер;кофа за чистење ракови;торба за тоалети со големина на патување;козметичка торба за патување;ноќна ламба;светилки за батерии;бебешки светла за спална соба;.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката