• Новак
Нов Стандард Замена Возачот Страна Опашка Светло Собранието, Одговара -ГМЦ Сиера 1500

Нов Стандард Замена Возачот Страна Опашка Светло Собранието, Одговара -ГМЦ Сиера 1500

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема И Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Ние Нудиме Нов Стандарден Склоп На Опашка На Опашката На Возачот, Без LED Осветлување, За Модели Со Тешки Оски Со Една Оска. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашиот Постоечки Склоп На Опашката. Тоа Одговара на вашиот 2016-2018 Гмц Сиера 1500. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нов Стандард Замена Возачот Страна Опашка Светло Собранието, Се Вклопува 2016-2018 ГМЦ Сиера 1500 Без LED Осветлување, За Една Оска, Тешки Модели, Изработени Од ABS Термопластични . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката