• Новак
Супер Стрит Борец СФЦ + Д - Р О. С. Т. - Супер Стрит Борец СФЦ + Мд Оригинален Саундтрак-ЦД

Супер Стрит Борец СФЦ + Д - Р О. С. Т. - Супер Стрит Борец СФЦ + Мд Оригинален Саундтрак-ЦД

Rating 
DEN 781.28

Достапност
Производот е достапен

Третиот саундтрак во чест на 35-годишнината Од Цитатот; Уличен Борец; серија! Во 1994 Година, Уличниот Борец Иикот; стана социјален феномен кај децата и возрасните кои не можеа да одат на аркадни игри. Надградените верзии на "Супер Уличен Борец Иикот"; За Супер Фамиком и Мега Драјв со нетрпение се чекаа и сега се достапни за прв пат! Комплетот со 2 ЦД содржи вкупно 99 песни за двата модели, вклучувајќи го и познатиот цитат; Темата На Ками;! Супер Стрит борец 2 СФЦ + МД / О.С. Т. - Супер Стрит Борец 2 СФЦ + Мд Оригинален Саундтрак - ЦД.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката