• Новак
Бизнис Извор Пластична Таблата Со Исечоци 1 2 11 - Низок профил - Пластика-Сребро-Секој

Бизнис Извор Пластична Таблата Со Исечоци 1 2 11 - Низок профил - Пластика-Сребро-Секој

Rating 
DEN 143.84

Достапност
Производот е достапен

Пластичната таблата со исечоци има безбедносен клип со низок профил со капацитет од 1/2" што ја елиминира можноста за случајни отвори за да ги чувате хартиите со големина на букви безбедни додека сте во движење. Мазната површина за пишување помага вашиот ракопис да биде уреден и читлив. Цврстата пластична конструкција е издржлива, но лесна за лесно ракување во текот на денот. Таблата со исечоци е совршена за секојдневна употреба дома, канцеларија, училиште и многу повеќе. Тип На Производ-Таблата Со Исечоци. Држи Големина На Хартија - 8 1/2" Ширина х 11 " Должина. Лист Стандард-Писмо. Големина На Клипот-0,50". Земја На Потекло - Кина. Тип на клип-Низок профил. Рециклирани-Не. Собранието Е Потребно-Не. Материјали За Покривање-Пластика. Висина - 0,1". Ширина-12,5". Покријте Бои-Сребро. Карактеристики-Лесен. Должина-8,9". Производител - Бизнис Извор. Производителот Дел Број-49265. Ограничена Гаранција-1 Година.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката