• Новак
Каролини Богатства Ck6337chf Јапонски Шпиц Земја Куче Знаме Платно Куќа Големина Голема, разнобојна

Каролини Богатства Ck6337chf Јапонски Шпиц Земја Куче Знаме Платно Куќа Големина Голема, разнобојна

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Каролини Богатства CK6337 CHF Јапонски Шпиц Земја Куче Знаме Платно Куќа Големина Голем, разнобоен Јапонски Шпиц Земја Куче Знаме Платно Куќа Големина. Ова Големо Знаме содржи Уметнички дела На Јапонски Шпиц. Одличен подарок За јапонски сопственик На Шпиц. Целосна големина полна боја декоративни ракав пол куќа знаме е направен од 100% полиестер тешка тежина знаме материјал. Не вашето типично знаме на куќата што може да го најдете од странски производители. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Ова знаме е испечатено од двете страни и едната страна ја отсликува другата страна. Ова печатено знаме во целосна боја е отпорно на избледување, а ткаенината е отпорна на временски услови. Ова знаме се мери приближно и се прави едно по едно и може малку да варира во големина. (Дрвениот столб за знаме,висечкиот држач или држачот за дворот се продаваат сепералетно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина,Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката