• Новак
Машка Хавајска Кошула За Облека За Плажа Летна Бохо Кошула

Машка Хавајска Кошула За Облека За Плажа Летна Бохо Кошула

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

". Машка Хавајска Облека За Плажа Постави Летни Бохо Кошули Шорцеви 2-Парче Сет. Карактеристики : 1. Смокинг костум содржи 4 парчиња : смокинг врв, панталони, појас, машна.2. Материјал : Материјал, верзија со специјална форма, не е лесна за брчки, изработена од висококвалитетна ткаенина, лесна, мека и удобна. 3. Костумот изгледа згодно и шармантно4. Повод : одмор, дневно, роденден, aut, танцова изведба, забава, свадба, работа, одмор дома итн. Погоден за fall и пролет.5. Ве молиме запомнете : рачно перење во ладна вода или нежно перење во машина/не избелувајте/сушете. Нашата облека е наменета за Азијци, што значи дека ќе биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини, можете да ја најдете на нашата слика или опис. отворени блузи за грб за жени паѓаат блузи за излегување за жени врвови од тексас елек од дожд за жени женски џемпер од кардиган за жени темносин кардиган за жени фланелен кошула за мажи женски блузи, маици и блузи машки маици маици за маици машки графички градежен елек исечени палта за женски тенкови за мажи машки графички маици есенски палта. зимски палта за мажи жолти врвови за жени загреани јакни за мажи женски јакни со високи врвови ленени блузи за жени голф кошули за мажи црни туники блузи за жени кардигански џемпери за жени мрежести боди за жени обликувани тенкови за жени кадифени врвови за жени црна кошула со копчиња машки маици свилена блуза за жени машки џемпер карирани кошули за жени надвор од рамо блузи за жени. женски џемпери блузи за криење стомак за жени бел фустан кошула за мажи женски елек мантил за жени женски блузи работни блузи за жени врвови од туника слатки есенски врвови за жени врвови за вежбање со долги ракави за жени слатки џемпери слатки женски врвови корсет боди за жени врвови од култури црвен кардиган за жени врвови без прерамки за жени врвни леопардни врвови за печатење за жени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката