• Новак
Решетка за саксии, Широко Применлив Саксија За Цвеќе Црна За Градини за 4,1 во Оградата

Решетка за саксии, Широко Применлив Саксија За Цвеќе Црна За Градини за 4,1 во Оградата

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Решетката за саксии, Широко Применлива Црна Саксија За Градини за 10,5 см/4,1 Во Оградата Спецификација : Тип На Ставка : Ракматеријал За Саксии : Тежина На Железо : 1320гр/46,7 Технологија на озпроизвод : Големина На железо Артпроизвод : 50х25х12см/19, 7х9, 8х4, 7инпроизвод Апликација : Десктоп, прозорец, Кујна, балкон, Градина, Листа На Пакети За Прикажување Свеќи : 1 х решетка за саксии2 х држач задебелен : Овој Задебелен Држач За Саксии За Метални Растенија, Цврстата Конструкција На Железо Ја Подобрува Носивоста, ќе Трае со години, издржливата закачалка за саксии за огради не е лесно Да се Свитка или скрши. Дизајн За Заштеда На простор : садот за цвеќе може да ги задоволи вашите повеќекратни декоративни потреби за да ги прикаже вашите прекрасни растенија во саксии, дизајн за заштеда на простор за да ги направи привлечни и привлечни во вашиот дом.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката