• Новак
Вистински Фригидер Машина За Миење Садови Пливачки Прекинувач

Вистински Фригидер Машина За Миење Садови Пливачки Прекинувач

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Ова е вистински оем замена дел За Фрижидер 154773201 Машина За Миење Садови Пливачки Прекинувач. Тој е компатибилен со фригидер, Кенмор, Вестингхаус, Тапан, Кросли, Келвинатор, Гибсон и Универзални машини за миење садови. Вистински Фригидер 154773201 Машина За Миење Садови Пливачки Прекинувач.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката