• Новак
Женски Дуксери Секси И Атрактивни Печатени Џемпер Памук Полиестер Лабава Со Џеб Зимски Капут Бела Пуловер Големина XL

Женски Дуксери Секси И Атрактивни Печатени Џемпер Памук Полиестер Лабава Со Џеб Зимски Капут Бела Пуловер Големина XL

Rating 
DEN 479.84

Достапност
Производот е достапен

ДАЕТИРОС Женски Дуксери Секси И Атрактивен Печатен Џемпер Памучен Полиестер Лабав Со Џебен Зимски Капут Со Големина НА Бел Пуловер XLDAETIROS е сеопфатна прекугранична продавница за е-трговија која главно се занимава со категории производи за Женски Дуксери. Овде не само Што можете да купите Женски Дуксери Секси И Привлечни и други квалитетни производи по најприфатлива цена. Во исто време, можете да пребарувате и други производи од нашата продавница во форма на "име на брендот + клучен збор" (НА пример : Даетирос Женски Дуксери Секси И Привлечни).Тековните категории на производи најчесто се пребаруваат за клучни зборови.Женски Преголеми Дуксери Дуксери Женски Преголеми Дуксери Дуксери Руно Пуловер На Вратот На Екипажот Женски Дуксери Пуловер Трендовски Жени Преголеми Дуксери Дуксери Со Качулка Од Руно Женски Дуксери Со Преголеми Дуксери Женски Дуксери Со Преголеми Дуксери Женски Дуксери Со Преголеми Дуксери Дуксери Со Руно Врат На Екипажот Женски Дуксери Со Патент Ххл Женски Модни Дуксери И Дуксери Женски Дуксери Секси И Привлечна Забелешка : Купи Повеќе Парчиња За Подобра Цена!!!. Женски Дуксери Секси И Атрактивни Денот На Вљубените Мода Женски Повик Долг Ракав Печатени Дами Дуксери Блузи Карактеристики : 1.Карактеристики : Обични Врвови ,Врв За Печатење,Долг Ракав, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летна и Пролетна секојдневна Блуза. 2.Материјал : Полиестер. лесен мек и удобен. 3.Повеќе секси и привлечни за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За, Лето и Пролет. 5. ЗАБЕЛЕШКА : рачно или нежно перење во машина во ладна вода / избелувајте / исушете Ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Aut/Пролет/ Пол : Жени Повод : Секојдневен, Далиј Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневен, Модна Должина : Редовно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Топ Си. Предмет клучни зборови : Женски Дуксери Пуловер Графички Женски Дуксери Пуловер Трендовски Жени Кафеав Патент Дуксери Жени Дуксери Пуловер Жени Дуксери Патент Долги Женски Дуксери Пуловер Преголеми Женски Дуксери Слатки Женски Дуксери Поштенски Памук Женски Дуксери Пуловер Смешно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката