• Новак
Галакси Злато Висат Обетки Со Гранат И Бисери во 14к Жолто Злато

Галакси Злато Висат Обетки Со Гранат И Бисери во 14к Жолто Злато

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Можете да го носите вашиот накит со доверба, знаејќи дека секое рачно изработено парче доаѓа со Потврда за Автентичност.Секој страсно тоа е продолжение на самиот себе. Нашите стручни занаетчии комбинираат уникатни техники за испорака на елегантно изработен накит,можете да се изразите тоа е исто така продолжување на самиот себе. Нашите стручни занаетчии се комбинираат со уникатни техники за испорака на елегантно изработен накит, можете да се изразите со доверба и извонредност . Искусните Златари на галакси Голд ја вложија целата своја страст, идеи, грижа и напори за изработка на убав накит што ќе донесе среќа и задоволство на receiver.It може да подигне и да донесе радост во речиси секоја Прилика Божиќ, Нова година, идеи за свадбени подароци, Денот На мајката Денот На Бабата, денот на бабите и Дедовците идеи за подароци за девојки, подарок во Последен момент, невестински туш, Роденден, наставник, колеџ и идеи за подароци за дипломирање. [Спецификации] Галакси Злато Цврсто Жолто, Бело, Роза, Злато Парична Казна Накит со Вистински Природни Скапоцени Камења. Ве молиме погледнете го описот и спецификациите на производот. Проверете Специјални Понуди и Зделки за повеќе заштеди!!! Среќен Шопинг!!. [Најдобар Избор На Скапоцен Камен] : Скапоцениот камен Е Природен И не е направен од човекот и може да варира во боја. Секоја ставка е внимателно изработена за да биде пропорционална на нејзиниот уникатен дизајн. СЛИКИТЕ ИЗГЛЕДААТ ПОГОЛЕМИ ОД ВИСТИНСКАТА СТАВКА ЗА ДА ПОКАЖАТ СЛОЖЕНИ ДЕТАЛИ. [Оригинални Материјали] : Изработени од Вистинско ВИСТИНСКО Цврсто Високо Полирано Злато, со Печат од 14к или 18к. Хипоалергично. Овој состав го прави предметот исклучително тежок и доволно силен за секојдневна употреба. [Совршен Подарок] : Елегантно спакувано во црна кутија за подароци за накит од кадифе. Проценката на производителот е достапна На Барање точка доаѓа со ознака без малопродажна цена. Ознака со малопродажна цена е достапна на барање. [Услуга] : Гордо Изработена во САД, Изработена во срцето на центарот на лос Анџелес, Област За Накит Во Калифорнија - Градот На Ангелите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката