• Новак
Каролини Богатства BDBA0097MAT Сива Верверица Во Fall Остава Внатрешна Или Надворешна Подлога 18x27, 27 L 18 W, повеќебоен

Каролини Богатства BDBA0097MAT Сива Верверица Во Fall Остава Внатрешна Или Надворешна Подлога 18x27, 27 L 18 W, повеќебоен

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Каролини Богатства BDBA0097 MAT Сива Верверица Во Fall Остава Внатрешна Или Надворешна Подлога 18x27, 27 "L x 18" W, разнобојна Внатрешна Или Надворешна Подлога 18x27 со уметнички дела од Верверица специфични За раса од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Додадете ја оваа шарена Подлога за Украсување За Fall, Оваа Внатрешна Или Надворешна Подлога 18х27 е од Колекцијата На Богатства На Каролини Есенски Лисја. Добредојдовте на вашето семејство и пријатели со Оваа уметничка подлога во целосна боја. Оваа акција поддржана мат со држење во речиси секоја временска состојба. Оваа подлога за врата има димензии околу 18 инчи на 27 инчи и има црна лента за врзување за да ги држи многуте слоеви заедно. Горниот слој е полиестерски филц кој е обоен со сликата што ја гледате на подлогата. Следните неколку слоеви даваат стабилност на подлогата, а дното на подлогата е гума со печат за да се спречи лизгање. За да ја исчистите оваа подлога, исцедете ја со црево за вода или користете машина за перење. Не користете средство за чистење што произведува пена. Оваа Врата е од каролини Богатства Фарма Животни категорија на производи. Додадете боја на вашата врата со оваа Подлога За Уметнички Дела во целосна боја.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката