• Новак
Квалентни Возрасни Жени Сандали Рибарски Сандали За Жени Пета Мода Летни Жени Сандали Дебела Единствена Брава Големина На Ременот Сандали Жени Широка Ширина беж 8

Квалентни Возрасни Жени Сандали Рибарски Сандали За Жени Пета Мода Летни Жени Сандали Дебела Единствена Брава Големина На Ременот

Rating 
DEN 255.84

Достапност
Производот е достапен

Рибарски Сандали За Жени Потпетици Модни Летни Женски Сандали Дебела Единствена Брава Големина На Ременот 11 Сандали Жени Х Широк Опис : . Пол : Жени, Девојче. Горниот Материјал : СТП. Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Принцеза, Секојдневен, елегантен. Стил На Пети : Отворен Прст. Висок Стил На Пета : Средна Пета. Тип На Затворање : Ремен За Тока. Чевли Пета Висока : 4,5 см/1,77". Висина на платформата : 2,5 см/0,98". Пакет : 1 Пар Женски Чевли. ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. 1.Висококвалитетен Материјал, удобен и Мек,Го Намалува Стресот На Зглобовите,го зајакнува и Тонизира,го подобрува Држењето На Телото Женските Сандали Клин Чисти Рамни Сандали за Жени Сандали За Поддршка на Лакот. 4.Лесен Чевел За Одење, Удобен Дизајн На Лизгање,Амортизиран Избор, Мода И Личност Женски Дизајнерски Сандали Со Големина 8 Јасни Рамни Сандали За Жени Сандали Жени со Буниони. 5.Погоден за Одење На Отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и Други Прилики, Цврста И Стилска боја. Женски Сандали Сандали Жени Со Буниони Мали Женски сандали. 2. Обични Чевли, Чевли На Плажа, Чевли За Венчавки ,Чевли За Забави, Нелизгачки,Лесни, Лесно Се Носат За Дишење Полетување! Мали Жени Сандали Жени Плажа Сандали Жени Сандали Клин.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката