• Новак
Комплет Хартија За Ракотворби Doubleyi Широка Апликација За Сечење Атрактивна Хартија За Правење Картички за Повеќекратна Употреба

Комплет Хартија За Ракотворби Doubleyi Широка Апликација За Сечење Атрактивна Хартија За Правење Картички за Повеќекратна Употреба

Rating 
DEN 143.84

Достапност
Производот е достапен

Опис : можете да најдете хартија од типот а која не е лесно да се избледи и со фина текстура за сликање и пишување со помош на оваа хартија за копирање.Она што може да ви го понуди хартијата за копирање е тоа што е светла боја за да се користи за правење честитка за разни празници.Изработен од хартиен материјал, тој е еколошки.Должината на хартијата за копирање е 29,7 см, а ширината е 21cm.It е погоден за да го завиткате подарокот Во Божиќ, забава, роденден и така натаму.Име на ставка : Копирај Хартиен Материјал : Карактеристики На Хартија : привлечни, Еколошки, Дебели Детали : Должина : 29,7 см на 11,69 (Прибл.) Ширина : 21см на 8.27 (Прибл.) Забелешки : количината е околу 100 парчиња, поради рачна пресметка, количината може да има 1-5 парчиња повеќе или помалку, се надевам дека ќе разберете, благодарам.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Комплет Хартија за Копирање (Вклучени 100 парчиња) погоден е за завиткување подарок За Божиќ, забава, роденден и така натаму. Можете да најдете хартија од типот а која не е лесно да се избледи и со фина текстура за сликање и пишување со помош на оваа хартија за копирање. Тоа се карактеристиките на хартијата за копирање што не е лесно да се избледат и со фина текстура за сликање и пишување. Хартијата за копирање не е лесно да исчезне и со фина текстура за сликање и пишување што е практично. Она што може да ви го понуди хартијата за копирање е тоа што не е лесно да избледите и со фина текстура за сликање и пишување што е корисно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката