• Новак
Персонализирано Име Винил Налепница Налепница Прилагодено Почетна Ѕид Уметност Персонализација Декор Животно Виси Мајмун Бебе Расадник Соба

Персонализирано Име Винил Налепница Налепница Прилагодено Почетна Ѕид Уметност Персонализација Декор Животно Виси Мајмун Бебе

Rating 
DEN 151.84

Достапност
Производот е достапен

*** ЗА ДА НИ ДАДЕТЕ ИНФОРМАЦИИ ЗА ВАШАТА НАРАЧКА : ОТКАКО ЌЕ ЗАВРШИ КУПУВАЊЕТО, ВЕ МОЛИМЕ ОДЕТЕ НА СЛЕДНОВО : http : //help./апликација/одговори/детали/а_ид/453/~ / контакт-апазар-продавач И ИЗБЕРЕТЕ "КОМУНИКАЦИИ ЗА Е-ПОШТА НА КЛИЕНТИТЕ" И СЛЕДЕТЕ ГИ ЧЕКОРИТЕ ЗА ДА НЕ КОНТАКТИРАТЕ со ВАШИТЕ ИНФОРМАЦИИ ЗА НАРАЧКАТА.*** МОРА ДА НИ ИСПРАТИТЕ ДЕТАЛИ ЗА ПЕРСОНАЛИЗАЦИЈА-ВЕ МОЛИМЕ ИСПРАТЕТЕ НИ ПОРАКА ВЕДНАШ ШТОМ ЌЕ СЕ ПОСТАВИ ВАШАТА НАРАЧКА * * Сите слики во оваа реклама НЕ ја претставуваат ВИСТИНСКАТА големина на Налепницата ве молиме прочитајте ја големината на насловот на страницата, сите големини на ѕидните налепници се во инчи * * бојата за оваа ѕидна налепница е бојата/боите прикажани на сликата на примерокот (Како Што Се Гледа). Може да се примени на било која тврда површина..ѕидови, огледала, врати или која било друга површина на која можете да помислите ! Лесен за инсталирање. Вклучени инструкции за инсталација. Овој производ ќе биде испорачан во цврста цевка за испорака. *** ЗА ДА НИ ДАДЕТЕ ИНФОРМАЦИИ ЗА ВАШАТА НАРАЧКА : ОТКАКО ЌЕ ЗАВРШИ КУПУВАЊЕТО, ВЕ МОЛИМЕ ОДЕТЕ НА СЛЕДНОВО : http : //help./апликација/одговори/детали/а_ид/453/~ / контакт-апазар-продавач И ИЗБЕРЕТЕ "КОМУНИКАЦИЈА СО Е-ПОШТА НА КЛИЕНТИТЕ" И СЛЕДЕТЕ ГИ ЧЕКОРИТЕ ЗА ДА НЕ КОНТАКТИРАТЕ со ВАШИТЕ ИНФОРМАЦИИ за НАРАЧКАТА.*** МОРА ДА НИ ИСПРАТИТЕ ДЕТАЛИ ЗА ПЕРСОНАЛИЗАЦИЈА-ВЕ МОЛИМЕ ИСПРАТЕТЕ НИ ПОРАКА ВЕДНАШ ШТОМ ЌЕ СЕ ПОСТАВИ ВАШАТА НАРАЧКА * * Сите слики во оваа реклама НЕ ја претставуваат ВИСТИНСКАТА големина на Налепницата ве молиме прочитајте ја големината на насловот на страницата, сите големини на ѕидните налепници се во инчи * * бојата за оваа ѕидна налепница е бојата/боите прикажани на сликата на примерокот (Како Што Се Гледа). Може да се примени на било која тврда површина..ѕидови, огледала, врати или која било друга површина на која можете да помислите ! Лесен за инсталирање. Вклучени инструкции за инсталација. Овој производ ќе биде испорачан во цврста цевка за испорака.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката