• Новак
Minecraft Мали Момчиња Ноќта На Вештерките Пижами Во Собата, 2-Парче, Големини 4-10

Minecraft Мали Момчиња Ноќта На Вештерките Пижами Во Собата, 2-Парче, Големини 4-10

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Среќен Ноќта на Вештерките..игра на! Неговиот ноќен стил штотуку стана попразничен со овој дводелен пј сет со омилениот на вашето момче гејмер-Minecraft. Со шарени отпечатоци и памучна ткаенина, овој комплет за пижами за момчиња е совршен за време на одмор и време за спиење. Материјал : 100% Памук. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Комплетот вклучува : 1 врв со долги ракави и 1 пар панталони. Врвни карактеристики : Врат на Екипажот; долги ракави; контрастно графичко печатење. Карактеристики на панталони : стил на влечење; еластичен струк за дополнителна удобност. Забелешка : памучните јп не се отпорни на пламен. За да им помогнете на децата да бидат безбедни, памучните пј секогаш треба цврсто да се вклопат. Администрација-MOJANG Synergies AB, Сите Права Се Задржани. Пижами За Момчиња.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката