• Новак
Херој Уметност Печат И Исечете Куќа

Херој Уметност Печат И Исечете Куќа

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Создадете забавни дизајни на картички, страници со белешки и многу повеќе! Овој пакет содржи Куќа : комплет од 14 марки на подлога од 3х4 инчи и 6 метални матрици со димензии помеѓу .5х. 625 инчи и 2. 25х2, 5 инчи. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Опасност Од Гушење. Не е погоден за деца под 3 години. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : може да содржи предмети со остри рабови. Ракувајте внимателно. Увезени. Херој Уметност Печат И Намалување На Куќа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката