• Новак
идизајн Вшмукување Метал И Пластичен Мијалник Кади, Мат Сатен

идизајн Вшмукување Метал И Пластичен Мијалник Кади, Мат Сатен

Rating 
DEN 207.84

Достапност
Производот е достапен

Дизајнерскиот Центар За Вшмукување Мијалник Совршен За држење На сите ваши потреби за чистење, оваа корпа има две силни пластични чаши за вшмукување за цврсто да се залепат за ѕидот на вашиот мијалник. За употреба, исчистете ја и исушете ја мазната локација на површината за да ги елиминирате остатоците и прашината. Навлажнете ги вшмукувачките чаши и залепете ги на местото и завртете го механизмот за заклучување надолу за да се запечати. Вшмукувачките чаши може да се користат на непорозни површини како што се плочки, стакло, фиберглас и метали. Мерки : мерки 5.75" х 2.25" х 2.5 " Разноврсна корпа за кујнски мијалник држи сунѓер, чистач, подлога за чистење, затка за одвод и многу повеќе!. Двојните пластични вшмукувачки чаши се држат до мазни површини. Отворениот дизајн овозможува одвод на вода, оставајќи сунѓери и чистачи да се исушат. Издржлива челична конструкција со сатенска завршница отпорна на ' рѓа за да одговара на секој декор. Компактната големина се вклопува во повеќето мијалници, има димензии 5,75 "х 2,25 " х 2,5".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката