• Новак
Валенсија Кристофер Дамаск Полиестерски Тркач Килим, Мав Крем, 2 '3 12'

Валенсија Кристофер Дамаск Полиестерски Тркач Килим, Мав Крем, 2 '3 12'

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Сафавиех Валенсија Колекција ВАЛ206А Виолетова / Крем Килим Традиционален дизајн И моден напред стил создаваат колаж на боја во Колекцијата Валенсија килим. Заситените нијанси се појавуваат од овие преобоени килими, со сјајна патина која им дава експресивен изглед на персиските мотиви. Овие трендсетинг килими се направени со користење на меки синтетички предива со наредени рабови за дизајнерски изглед. Килимот има приближна дебелина од 0,25 инчи.Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100.000 производи на SAFAVIEH денес. САФАВИЕХ ВАЛ206-212. Килими Дома Декор Тркачи. Колекција Валенсија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката