• Новак
Богатствата На Каролина Руан Патка Розова Проверете Пар Држачи За Тенџере

Богатствата На Каролина Руан Патка Розова Проверете Пар Држачи За Тенџере

Rating 
DEN 366.24

Достапност
Производот е достапен

Пар Држачи за Тенџере што одговараат на вашиот кујнски декор. овие се дебели и функционални. Уметничкото дело во целосна боја ја украсува предната полиестерска ткаенина на жешката подлога и нагласена со црна облога. Користете ги овие во како тривета за Вашиот Денот На Благодарноста Или божиќ маса. Исполнет со изолирана ткаенина и ватиран за издржливост. Овие шарени држачи за тенџере ќе направат одличен подарок за вашиот омилен домашен готвач или извршен готвач. Секој држач за тенџере мери приближно 7 1/2 инчи на 7 1/2 инчи. Вклучено е висечко јазиче. Пар Држачи За Тенџере.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката