• Новак
Minecraft: Легенди - Бел Ѕид Постер, 22.375 34 Врамени

Minecraft: Легенди - Бел Ѕид Постер, 22.375 34 Врамени

Rating 
DEN 671.84

Достапност
Производот е достапен

Овие Трендови Меѓународни Minecraft : Легенди - Белиот Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендови Меѓународните Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75"х 0.75".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката