• Новак
Екена Милворк 7.50 В 20 Д 24 Х Вестлејк Мазна Традиционална Перспектива, Западен Црвен Кедар

Екена Милворк 7.50 В 20 Д 24 Х Вестлејк Мазна Традиционална Перспектива, Западен Црвен Кедар

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Додадете природна убавина во секој внатрешен или надворешен проект со посебен западен црвен кедар или ела од даглас. Рустикални дрвени загради, корбели, гребени опашки и гледачи ќе содржат уникатни бои, зрна, текстури, јазли, сок од дрво со користење на кој било производ од Рустикалната Колекција На Екена. Автентични детали и изработка. Изработени Од најдобрите Северноамерикански шуми. Совршен за внатрешна или надворешна употреба. Додадете архитектонски интерес и детали. Облечете летниковци, перголи, тремови и влезови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката