• Новак
ИЗВЕДБА Супер Сингл Поткопување

ИЗВЕДБА Супер Сингл Поткопување

Rating 
DEN 3297.44

Достапност
Производот е достапен

Искусете ги исклучителните перформанси и зачудувачкиот сјај на нашиот двоен сад, дизајн од нерѓосувачки челик со 18 Мерачи. Создаден со лесна за чистење сатенска полирана завршница, Бланко Перформа обезбедува луксуз што одговара на секоја кујна. Прикажано Со бланко меридијан кујнска славина со една рачка во полиран хром. Нерѓосувачки Челик Од Серија 304; Нерѓосувачки Челик Со 18 Мерачи; Содржина На Хром-Никел 18/10; Големина На Исечок : образец обезбеден со приближно 1/8 " откријте.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката