• Новак
Широки Комбинезони За Нозе За Жени Широки Комбинезони Без Ракави Копче За Печатење Долг Комбинезон За Ромпер Со Панталони Со Џебови-Моден Подарок - Портокалови

Широки Комбинезони За Нозе За Жени Широки Комбинезони Без Ракави Копче За Печатење Долг Комбинезон За Ромпер Со Панталони Со

Rating 
DEN 287.84

Достапност
Производот е достапен

Широки Комбинезони За Нозе За Жени Секојдневни Комбинезони Со Широки Ракави Копче За Печатење Долг Комбинезон За Ромпер Со Панталони Со Џебови проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Полиестер И Спандекс✿●Нега На Облека Q : овој v вратот комбинезон ромпери се препорачува да се мијат со рака или машина со ладна вода, не белилото, висат или линија сува за да се зголеми издржливоста на оваа лабава вклопуваат ромпери.✿€Материјал} : овие широки комбинезони за нозе за жени се изработени од висококвалитетен материјал, супер меки и удобни, еластични широки панталони за нозе, флексибилни и дишат, удобни за носење. секојдневен лабав комбинезон, в комбинезон за вратот жени, ситни комбинезони за жени, плус големина ромпери за жени облечени,памучни комбинезони за жени,плус комбинезони со големина, женски комбинезони облечени.широки женски комбинезони, задолжителен комбинезон за секоја модна жена или девојка,задолжителен преголем комбинезон за плажа во вашата гардероба.✿€Карактеристики : 1pc Основни v вратот без ракави ремен лабава вклопуваат комбинезони лабава одговара, изгледа облечен, симпатична и удобна одговара печатени, две странични џебови, долги панталони комбинезон, а-линија дизајн со широк нога панталони може да се скрие обликот на вашето тело и да се создаде ласкави долга вертикална завеса ефект.ремени ромпери, еднобојни комбинезони, едноделни комбинезони со џебови,секси в ромпери за врат,широки женски пуловер, тоа ви дава прекрасно искуство со носење.✿●Совпаѓање€ : 1 ПАРЧИЊА комбинезони без ракави лесно се комбинираат со вашата капа, ѓердан,Маица или блузи во неа блуза,кошула,пуловер или други врвови,сандали,потпетици и капа за плажа за надворешна облека.Носете кардиган, јакна преку широк комбинезон за нозе на ладно време.женски комбинезони секојдневни, секојдневни комбинезони за жени,лабави комбинезони за жени,женски комбинезони и ромпери,костум за скокање, женски летен комбинезон,лабави ромпери за women.It може да се носат на секој ден настан, лесна полиестерска памучна ткаенина, убава отпорност на абење и отпорност на брчки, траат подолго без пилинг. Достапно во повеќе бои. Прилика : Погоден За Отворено, Спорт, Дневно, Клуб, Датуми, Работа, Шопинг, Училиште, Одмор. Обликувано, ласкаво вклопување ги обезмастува вашите облини без прилепување. Не носете само вообичаена облека-додајте го овој врв во вашата кошничка денес!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката