• Новак
Декоративни Шестоаголни Акрилни Плочи Транспарентни САМОСТОЈНИ Табли За Декорација

Декоративни Шестоаголни Акрилни Плочи Транспарентни САМОСТОЈНИ Табли За Декорација

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Безгрешен од пазарот На Џојбај.Опис. Дали барате професионални, но сепак достапни алатки ЗА САМОДОВЕРБА? Нашите акрилни табли за цртање ќе бидат добар избор за вас. Изработен од проѕирен, безбеден и издржлив акрилен материјал, има одлична практичност и може добро да ви послужи. Разумен дизајн, лесен за употреба, издржлив, може добро да ги задоволи вашите потреби. Ова е многу практична самостојна алатка која ќе ви донесе погодност. Карактеристики. - Боја : Транспарентна. . - Материјал : Акрилик. - Големина : Околу 8, 00Х7, 00Х0, 30см/3, 14Х2, 75Х0, 12инч. - Забелешка : Дебелината е 3мм. - Оваа акрилна плоча може да се користи како јасна плоча во боја, НАПРАВЕТЕ ГИ САМИ И потоа користете ја како внатрешна декорација. - Материјалот е одличен, изработката е добра, не е лесно да се скрши и е издржлива. - Може да се исплакне со вода или да се избрише со влажна крпа за брзо, ефикасно и практично чистење. - Можете да ги користите за подетални ракотворби, да ги користите за бојадисување или правење некои други украси. - Можете да ја искористите вашата имагинација за да ги декорирате или ДА ги НАПРАВИТЕ сами за да бидат различни, што ќе ви донесе креативно и убаво искуство. 10 х акрилни плочи. Оваа акрилна плоча може да се користи како јасна плоча во боја, НАПРАВЕТЕ ГИ САМИ И потоа користете ја како внатрешна декорација. Материјалот е одличен, изработката е добра, не е лесно да се скрши и е издржлива. Може да се исплакне со вода или да се избрише со влажна крпа за брзо, ефикасно и практично чистење. Можете да ги користите за подетални ракотворби, да ги користите за бојадисување или правење некои други украси. Можете да ја искористите вашата имагинација за да ги декорирате или САМИ ДА ги направите различни, што ќе ви донесе креативно и убаво искуство.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката