• Новак
Хиплифт?Задникот?Суштинско?Масло, 10мл ?Колк?Суштинско?Масло Добро Запечатување За Жени За Тело

Хиплифт?Задникот?Суштинско?Масло, 10мл ?Колк?Суштинско?Масло Добро Запечатување За Жени За Тело

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Хиплифт?Задникот?Суштинско?Масло, 10мл ?Колк?Суштинско?Масло Добро Запечатување За Жени За Спецификација На Телото : Тип На Ставка : Хипфилт Задникот Етеричен Масломатеријал : Органски Метод На Складирање : Чувајте На ладно место карактеристики : Затегнете Го Задникот Список На Пакети : 1 х Хипфилт Задникот Етерично Масло1 х Додаток Подигнување на Колкот : етеричното масло за подобрување на задникот го подобрува млитавото, опуштеното и рамно задникот,добијте цврст задник. Одговараат за сите жени кои сонуваат да имаат убав колк. Органски : Врз основа на растителна основа маслото ги храни мускулните клетки, го промовира растот на мускулите на задникот и го прави задникот полн и полн. Фирми Лабава Кожа : Ефикасна За нерамна, рамна, сува кожа. Маслото од задникот помага да се врати полнотата на задникот и да се подобри совршениот задник.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката