• Новак
Проект 0. во. Чувствував Заштитна Подлога, Кафеава од 8

Проект 0. во. Чувствував Заштитна Подлога, Кафеава од 8

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Овие Чаши За Мебел го штитат вашиот Тепих од вдлабнатини и влечења и вашиот винил, ламинат или плочка од марс или гребнатини. Го одржува Мебелот На Место : гумата против лизгање го спречува мебелот да се лизга на мазни површински подови и потенцијално да гребе скапи подови. Долготрајниот двигател на мебел рицинусовите чаши може да се користат на маси, софи, столови, кабинети за курио, клупи и многу повеќе. Карактеристики почувствуван Заштитен Пакет од 8 спецификации боја : Кафеав Материјал : Лепило За Филц : Ношапе : Тркалезна Големина : 0,87 инчи.Тежина : 0.1 фунти-SKU : ACHR165839 Проекс 5036128 0.87 во. Чувствував Заштитна Подлога, Кафеава-Пакет од 8.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката