• Новак
Даниелсон *Ак Дан Барел Вртливата

Даниелсон *Ак Дан Барел Вртливата

Rating 
DEN 335.84

Достапност
Производот е достапен

Направете менување на мамките брзо и лесно без сечење и врзување Со Даниелсон АК Дан Барел Риболов Врти. Тие имаат силна, цврста конструкција и нема да се вратат. Додатоците за риболов нудат одлична заштита без пресврт, додека овозможуваат прицврстувања за слободно вртење и тркалање за непречено движење. Тие доаѓаат во пакет од три.Даниелсон Ак Дан Барел Вртливата : Лесен начин за прицврстување на жичаните водачи на линијата. Силна конструкција. Нема да се врати. Нуди одлична заштита без пресврт. Извртени жичени очи. Овозможува приврзаност спин и се тркалаат слободно. Издржливо и мазно движење. Цврст месинг. 3 на пакет. Го прави менувањето на мамките брзо и лесно. Вртливата топчеста лежиште е големина 2.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката