• Новак
Стол Покрива амлбб Замав Водоотпорен Капак Замав Крошна Покритие И Градина Стол Отворено Сончање На Дозвола

Стол Покрива амлбб Замав Водоотпорен Капак Замав Крошна Покритие И Градина Стол Отворено Сончање На Дозвола

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Замав Водоотпорен Капак Замав Капак На Крошна И Градинарски Стол Надворешна Крема За Сончање Карактеристики : Ефикасно штетно блокирање НА УВ и водоотпорно средство. Мувла, бледнее и отпорност на дамки.Висококвалитетна и издржлива ПОЛИЕСТЕРСКА тафта 190 T.Издржливи засилени агли.Дополнителен грациозен раб.Спецификација : Боја : Црна, сива, беж, зелена, црвена, кафеава големина : Крошна : 190см Х 132СМ Х15СМ,капак на Стол : 150см х 50СМ Х 10цмпакување листа : 1х Крошна, капак 1ххаир висококвалитетни материјали : нашите навлаки за стол се изработени од висококвалитетни материјали, еластични ткаенини или меки ткаенини. Овие материјали се издржливи и удобни, обезбедуваат долги часови удобно седење и лесни за чистење и одржување. Прекрасен изглед : нашите навлаки за столици се убаво дизајнирани и достапни во широк спектар на атрактивни бои и дезени. Без разлика дали станува збор за класична еднобојна боја, стилски принт или едноставна геометриска шема, тие додаваат карактер и стил на столот и и даваат нов изглед на целата соба. Совршено вклопување : нашите навлаки за стол се прецизно со големина и дизајнирани да обезбедат совршено вклопување за сите форми и големини на столот. Без разлика дали станува збор за стол со кружен грб, стол со квадратна подлога или стол за преклопување, имаме соодветен стил и големина за избор, овозможувајќи му на капакот совршено да го покрие столот, обезбедувајќи удобно искуство за седење и уреден изглед. Заштитна функција : навлаките за Столици не се само декоративни, туку имаат и функција на заштита на столовите. Тие ги штитат столчињата од гребнатини, абење и дамки. Клиентите можат да користат навлаки за столици со доверба, држејќи го столот во беспрекорна состојба и продолжувајќи го животниот век на столот. Достапно : Купувањето навлаки за столици е достапен начин за промена и ажурирање на изгледот на вашите столчиња. Во споредба со купувањето сосема нови столови, изборот на навлаки за столици може да биде поисплатлив и исто така може да се промени во секое време за да одговара на личните преференции и сезонскиот стил. Можете лесно да го прилагодите вашиот домашен декор и да му дадете нов изглед на вашиот стол.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката