• Новак
Деца Риболов Полјаци Деца Риболов Игра Дете Риболов Пол Риболов Игра Фитинзи

Деца Риболов Полјаци Деца Риболов Игра Дете Риболов Пол Риболов Игра Фитинзи

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Опис. Ова се пластични магнетни столбови за риболов, што е направено за играње на децата. Со овие столбови, вашите деца можат да уживаат во своето време со своите пријатели. Има доволно риболовни столбови за нивно играње. Овие риболовни столбови се убав избор за подарок за вас. Карактеристики. - Боја : Случајна Боја. - Материјал : Пластика. - Големина : 56,00Х10, 00Х3, 00см/22, 01Х3, 93Х1, 18ин. т - овие деца играа риболовни столбови се направени од пластичен материјал, кој може да се користи долго време. - Користење материјали со практична и фина изработка, цврсти и не се лесни за деформација. Овие играчки за риболов за деца се дизајнирани со мала тежина и преносливи, лесни за употреба и складирање. - Овие играчки за риболов за деца се дизајнирани со ergономски дизајн, лесни и удобни за употреба. - Иако дизајнот на овие производи е едноставен, тие се толку практични кога ги користите. - За да се развие координација рака-око, силата и видот на горниот дел од телото и да се вежба нивното трпение и упорност, ова ќе биде одличен избор за подарок. t ttt t. t. t. т. овие деца играа риболовни столбови се направени од пластичен материјал, кој може да се користи долго време. Користејќи материјали со практична и фина изработка, цврсти и не се лесни за деформација. Овие играчки за риболов за деца се дизајнирани со мала тежина и преносливи, лесни за употреба и складирање. Овие играчки за риболов за деца се дизајнирани со ergономски дизајн, лесни и удобни за употреба. Иако дизајнот на овие производи е едноставен, тие се толку практични кога ги користите. За да се развие координација рака-око, силата и видот на горниот дел од телото и да се вежба нивното трпение и упорност, ова ќе биде одличен избор за подарок.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката