• Новак
Пластични Банана Случај Складирање Бо Контејнер Банана Чувар Заштитник Држач За Надворешно Патување

Пластични Банана Случај Складирање Бо Контејнер Банана Чувар Заштитник Држач За Надворешно Патување

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Опис. Оваа ставка е произведена со врвен материјал за издржлива и долготрајна употреба, што е за банани. Ergономскиот дизајн со прекрасен изглед ќе ја обезбеди својата практичност и популарност за време на патувањето за банана што содржи. . Карактеристики. - Боја : Зелена. - Материјал : Пластика. - Големина : Прибл. 19.5 * 13 * 4.4 цм/ 7.7 * 5.1 * 1.7 инч (L*W*H). - за издржлива и безбедна употреба на држење овошје. - Повеќето ergономски дизајни со голем капацитет. Погоден за повеќето банани. - Лесен за преносливо носење. Чувајте ја вашата банана целосна и свежа во торбата. - Совршен држач за банана за патување и друга активност на отворено. за издржлива и безбедна употреба на држење овошје. Повеќето ergономски дизајни со голем капацитет. Погоден за повеќето банани. Лесен за преносливо носење. Чувајте ја вашата банана целосна и свежа во торбата. Совршен држач за банана за патување и друга активност на отворено.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката