• Новак
Зингз и Тингз Забавно Црево За Жаба Организатор 7, 5х8, 5х12

Зингз и Тингз Забавно Црево За Жаба Организатор 7, 5х8, 5х12

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Оваа среќна жаба со задоволство ќе ви помогне да го спречите вашето градинарско црево да не го натрупува вашиот двор! Едноставно закачете се на страната на вашиот дом и гаража за лесно складирање на цревото што го прави наводнувањето на градината ветре. Изработен од цврсто леано железо, овој организатор на црево има за цел да ги издржи елементите и ќе трае цел живот. Изработени од леано железо за издржлив и декоративен градинарски декор. Со држач за метални држачи на страната на вашиот дом или гаража, оваа жаба го одржува јазолот на вашето градинарско црево слободен, а исто така е прекрасно украсно парче градина. Место чиста само за да ја задржите вашиот мебел во потрага сосема нов!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката