• Новак
Шила за обработка На дрво Шила За Удирање Од Нерѓосувачки Челик Со Рачка Самостојни Кожни Алатки за Шиење За Шивачка Од Здраво.ФЕНСИ

Шила за обработка На дрво Шила За Удирање Од Нерѓосувачки Челик Со Рачка Самостојни Кожни Алатки за Шиење За Шивачка Од Здраво.ФЕНСИ

Rating 
DEN 124.64

Достапност
Производот е достапен

Опис : во пакетот има 4 различни видови шила, доволно за да ги задоволат вашите потреби, правејќи го вашиот живот и работа поудобно.Шилото од дрво може да се користи за лесно пробивање на работите, можете да го користите за удирање, што е погодно и практично. И шило со дупка може да се преврти торба агол кога шиење торба и може да се движи крпа кога машина за шиење, избегнување на оштетување на вашите раце, можете да ги покрие работ лесно да се направи чувствува производи, удар на кожа и да се направи марки.Долгото и тенко шило од црвено дрво може да фати самостојност, финализирање и дупчење кога шиете, можете да го користите за изработка на ракотворби. И шилот за вежба може да ја боцка лентата, да извади шевови и да направи ознаки, што е неопходна алатка за шивачка.Изработен од материјал од нерѓосувачки челик, овој вид шило не е лесен за ' рѓа или кородирање, можете да го користите без грижи.Треба да ги поставите шилците на места каде што е надвор од детскиот улов и да се грижите за острењето на шилото.Спецификација : Материјал : дрво, нерѓосувачки челик.Боја : прикажи како слики.Големина : Шило Од Дрво : 12см, должина на игла : 6см.Шило од тиква со дупка : 12,5 см, должина на игла : 5,5 см.Долго и тенко шило од црвено дрво : 16,5 см, должина на игла : 7 см.Вежба шило : 13см, должина на игла : 5,5 см.Вклучен пакет : 4x шила. Постојат 4 различни видови шила во пакувањето, доволно за да ги задоволат вашите различни видови потреби|шилото од дрво може лесно да пробие крпа, кожа, погодно за удирање, што е погодно и практично|шилото со дупка може да се користи за превртување на аголот на торбата при шиење торба и за движење на крпа при машинско шиење, избегнувајќи да и наштети на раката|долгото и тенко шило од црвено дрво може да фати самостојност , да го финализира дизајнот и лесно да вежба при шиење, можете да го користите за правење роза и други работи|вежбата шило е костум за боцкање на лентата, вадење шевови и правење ознаки, што е неопходна алатка за шиење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката