• Новак
Миле Маркер 70-50080С Х9000; Винч

Миле Маркер 70-50080С Х9000; Винч

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Winch H9000 Хидраулични Winch9000 Хидраулични Winch; 9000 фунти. Номинална Линија Повлече; 14 C. I. Хидрауличен Мотор; W/Ролери Fairlead; 100 ft. КАБЕЛ;КАРАКТЕРИСТИКИ : Држачи До Предниот Или Задниот Дел На Возилото,Може Да Бидат Трајни Или Одвојливи,Слободно калемење; Механичка Брава,Запечатена На Елементи; Може Да Се Користи Под Вода,Отпорна На Корозија,Шипки И Сврзувачки Елементи Од Нерѓосувачки Челик,Реверзибилно Монтирање,Ограничена Гаранција,Маркер За Милја е иновативен производител на електрични и хидраулични макари за обновување и производи за погон за автомобилскиот резервен пазар, како и водечки снабдувач На Макари За Закрепнување За Војската На Соединетите Држави. H9000 Хидраулични Крик. 9000 фунти. Номинална Линија Повлече. 14 C. I. Хидрауличен Мотор. w/Ролери Fairlead. 100 стапки. Кабел.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката