• Новак
66 24 Ки Мобилни Обука Маса-Јавор Црна

66 24 Ки Мобилни Обука Маса-Јавор Црна

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Дајте им на сите повеќе простор со Маси За Ки. Ки Мобилен пост нозете доаѓаат четири до сет и вклучуваат тркалца за заклучување, што го олеснува движењето на целата маса. Оваа табела од 66 х 24 инчи се собира брзо со само неколку завртки. Оваа маса Од Махагони е двострана и завршена во Мока Орев од другата страна. Едноставно изберете ја страната што ви се допаѓа и инсталирајте ја основата од друга страна. Вклучени се завртки за дрво за самопреслушување и образец за поставување. Ламинатите се отпорни на гребење, дамки и изгореници и лесно се чистат. Заоблените агли ја прават масата побезбедна за секого. Елегантна алтернатива на основите во стилот на пиедесталот, овој сет на пост нозе доаѓа во класична црна боја за да одговара на секој декор. Нозете се изработени од тубуларен челик со заклучување на тврди пластични тркалца на дното на секоја нога. МОБИЛНО-Правоаголна маса лесно се движи низ секоја просторија што ја прави одлична за училници, соби за одмор, простории за соработка, канцеларии и многу повеќе. ЗАКЛУЧУВАЊЕ ТРКАЛЦА - сите четири тркалца се заклучуваат со превртување на прекинувачот за нозе, држејќи ја масата на место кога ви треба мирна и мобилна кога не. ИЗДРЖЛИВА РАБОТНА ПОВРШИНА-Масата е конструирана од термички споен меламин ламинат со дебелина од 1 инч, завршен со црна лента на работ на Т-Мувла.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката