• Новак
Женски 4 јули Шорцеви Комбинезон Ѕвезда Лента Секојдневен Трендовски Лабава Onesie Панталони Патриотски Ромпери Со Џебови

Женски 4 јули Шорцеви Комбинезон Ѕвезда Лента Секојдневен Трендовски Лабава Onesie Панталони Патриотски Ромпери Со Џебови

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Женски Шорцеви Комбинезон Ѕвезда Лента Печатени Ракави У-Вратот Широк Нога Костим За Играње Денот На Независноста Облека. Големина шема : . Големина(см)ttttt t. s t Length : t69t Bust : t95t Hip : t102. Мt Length : t70t Bust : t100t Hip : t107. Lt Length : t71t Bust : t105t Hip : t112. XLt Length : t72t Bust : t110t Hip : t117. 2xltlengh : t73t Bust : t115t Hip : t122. Големина (инч)ttttt t. s t Length : t27. 17 t Bust : t37. 40 t Hip : t40. 16 . Mt Length : t27. 56 t Bust : t39. 37 t Hip : t42. 13 . Lt Length : t27. 95 t Bust : t41. 34 t Hip : t44. 09 . XLt Length : t28. 35 t Bust : t43. 31 t Hip : t46. 06 . 2xltlengh : t28. 74 t Bust : t45. 28 t Hip : t48. 03 . Спецификации : . Име : Женски Костими За Играње. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Должина на ракавот : Без Ракави. Шема : Лента и Ѕвезда. Големина : S/M/L/XL/XXL. Содржина На Пакетот. 1 * Комбинезон . Забелешка : . 1. Поради рачно мерење, може да има грешка од 1-2 см во големина. 2. Во зависност од користениот компјутерски монитор, боите може да се разликуваат од вистинските бои. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не и ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Висококвалитетен материјал : Комбинезони за женски секојдневен, изработени од полиестери, ткаенина погодна за кожата, мека текстура, еластична, одлична технологија за шиење. Карактеристики : ѕвезда И лента печатени изглед, денот на Независноста елемент шема женски комбинезони и ромпери, многу атрактивен изглед. Дизајн : комбинезони Без Ракави за жени, У-врат, прилагодлива должина на ременот за рамо, висок струк, 2 предни џебови, дизајн на широки шорцеви за нозе, убав и модерен лабав краток комбинезон. Сценарио за апликација : Комбинезони за жени облечени, погодни за жени во лето, тропски предели, празници, плажи, бродови за крстарење, клубови, ноќен живот, барови, забави на плажа и други случаи. Уникатен подарок : овој женски ромпер е празничен подарок или роденденски подарок за вашата сопруга или девојка да и донесе изглед на полнење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката