• Новак
Радосен Ангел Белег Спомен Украс За Новогодишна Елка-QXM4231

Радосен Ангел Белег Спомен Украс За Новогодишна Елка-QXM4231

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Прославете посебен момент со Овој Украс За Спомен Од 1996 година. Совршен за секој колекционер, овој минијатурен украс сигурно ќе донесе насмевка на вашето лице. Додадете го во вашата колекција денес и доживејте ги спомените од минатото. 1996 Радосен Ангел (Минијатурен) Белег Спомен Украс За Новогодишна Елка-QXM4231.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката