• Новак
Artpuch Приватност Ограда Екран FT Црна Прилагодено Отворено Мрежа Панели За Дворот, Балкон, Двор, Градилиште Со Поштенски Врски

Artpuch Приватност Ограда Екран FT Црна Прилагодено Отворено Мрежа Панели За Дворот, Балкон, Двор, Градилиште Со Поштенски Врски

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Што Може Да Направи Екранот за приватност На Оградата Artpuch за вас?Ако имате градина или двор со цвет и растение, нашите производи можат да ги заштитат од оштетување на лошите временски услови, како што е обилното изложување на сонце. И благодарение на материјалот што дише СО УВ блок, тие исто така можат да дозволат воздухот да помине низ кој е многу добар за вашето растение и поудобен за вашето рутинско одржување.Ако приватноста е суштински дел од вашиот живот ,нашиот екран за приватност на оградата е одлична алтернатива. Материјалот ОД 150 GSM UV блок ШТО НЕ рециклира hdpe не само што може да достигне најголема блокада на видливоста, туку и да го држи вашиот двор подалеку од другите животни.Ако имате миленичиња на членовите на вашето семејство, нашите производи се исто така добар избор за да ги задржите животните да играат во вашиот двор, наместо да лаат при минување или излегување пред да го знаете тоа. Врвен Квалитет : екранот За приватност На artpuch за огради е направен од 150 GSM Нерециклиран Полиетилен Со Висока Густина (HDPE). Ова обезбедува трајна издржливост, сигурна заштита на приватноста и одлична отпорност на временските услови. Составот со висока густина го прави сигурно решение за потребите за приватност на отворено. Подобрена Приватност И Заштита : Екранот За Приватност На Оградата artpuch нуди до 90% затемнување, обезбедувајќи максимална приватност за вашиот надворешен простор. Заштитени од штетните УВ зраци, уживајте во целосна изолација додека ги заштитувате вашите растенија и цвеќиња. Искусете ја совршената комбинација на приватност и заштита со Екранот За Приватност На Оградата Artpuch. Силен и Издржлив : екранот за приватност на оградата Artpuch може да се пофали со засилени рабови со двојна поддршка од секоја страна, надополнети со месинг шипки против ' рѓа. Сметајте на долготрајни перформанси и отпорност на кинење, обезбедувајќи вашето решение за приватност да го издржи тестот на времето. Уживајте во мирот на умот со зголемената издржливост на екранот За приватност на оградата Artpuch. Разновидна Заштита : екранот за приватност на оградата Artpuch се истакнува во повеќе апликации. Од заштита на приватноста на вашиот двор и градина до смирување на вашите миленици и заштита на растенијата од ветер и животни, тоа е совршено вклопување. Исто така, служи градилишта, обезбедувајќи приватност и безбедност во текот на проектите. Прифатете ја разноврсноста на екранот за приватност на оградата Artpuch за различни поставки. Прилагодено На Вашите Потреби : екранот за приватност на оградата Artpuch поддржува прилагодување, овозможувајќи ви да добиете совршено вклопување за вашите уникатни барања. Без разлика дали ви треба одредена големина, боја или дизајн, ние ве покривме. Уживајте во слободата да го персонализирате вашето решение за приватност со екранот за приватност на оградата Artpuch.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката