• Новак
Стилски Кошули За Ракави За Жени Маици За Печатење Со Копчиња Со Копчиња Блузи Плус Големина Основни Врвови Пуловер За Кошули Со Ракави

Стилски Кошули За Ракави За Жени Маици За Печатење Со Копчиња Со Копчиња Блузи Плус Големина Основни Врвови Пуловер За Кошули

Rating 
DEN 335.68

Достапност
Производот е достапен

Жените Задникот Печатење Маици Блузи Повик Плус Големина Основни Врвови Пуловер За 3/4 Ракав Кошули Жени Симпатична Печатење Маици Блузи Повик Плус Големина Основни Врвови Пуловер За 3/4 Ракав Кошули 1. Изработен е од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење. 2. Кул е за носење. 3. Удобно и пријатно за носење дома или на работа. 4. Овој лесен врв е совршен за оние пријатни денови! 5. Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Информации за производот : Сезона : Летен Пол : Женска Пригода : Дома, Секојдневен Материјал : Имитација На Памучен Стил : Секојдневен, Моден Ракав Должина : 3/4 Ракав Одговара : Одговара На големината Дебелина : Стандард Како да се мие : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете ќе добиете : 1 ПАРЧИЊА Женски Блузи Модерни и Разноврсни : Нашиот Најдобар Избор За Секојдневни Шик Блузи за Вратот со Копчиња е совршен додаток на гардеробата на секоја жена. Со својот трендовски дизајн и стилски принт, нуди шик и модерен изглед за секоја пригода. Удобен и Лесен За Носење : Изработен Со висококвалитетни материјали, овој врв обезбедува удобно вклопување во текот на денот. Ракавите 3/4 и дизајнот На Вратот додаваат допир на софистицираност, додека лабавото вклопување обезбедува слобода на движење за секојдневно носење. Печатење Инспирирано Од гроздобер : отпечатокот инспириран од ретро на овој врв додава уникатен и привлечен елемент во вашата облека. Тоа е совршен избор за оние кои сакаат да се истакнат и да ја изразат својата индивидуалност. Разновидно Деколте и Лесно Затворање На Копчињата : деталите за вратот на копчето додаваат допир на елеганција, што ви овозможува да го прилагодите деколтето според вашите желби. Без разлика дали претпочитате поотворен или затворен изглед, овој врв нуди разноврсност и стил. Плус Големина Пријателски : Дизајниран Да им ласка на сите типови на тело, Нашиот Најдобар Избор За Секојдневен Шик Блузи Со Врвови на Вратот со Копчиња е достапен во низа големини, вклучително и плус големини. Прегрнете ги вашите облини и чувствувајте се сигурни во ова стилско и инклузивно парче облека.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката