• Новак
Креативен Отворач За Отворање Мини Отворач За Клучеви Со Отворач За Тегли Со Клучеви Автоматски

Креативен Отворач За Отворање Мини Отворач За Клучеви Со Отворач За Тегли Со Клучеви Автоматски

Rating 
DEN 463.84

Достапност
Производот е достапен

Креативен отворач за отворање мини отворач за клучеви со приврзок за клучеви. Материјал : метал. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 22гр. Гроздобер Капачиња За Шишиња Со Млеко Многу Може Рачно За Отворање Мазен Раб, Рачките Со Ergономски Облик Обезбедуваат Удобно и Цврсто Држење За Време На Употребата На Отворач За Конзерви Против лизгање За Отворачот На Табулаторот Татко. Преносни И Лесни Отворачи На Тегли Корисни Гаџети за Постарите Лица. ●Широко Користени Q Лесно Отворајте Лименки, Лименки За Миленичиња, Тегли За Мејсон, Конзерви За Супа, Лименки За Храна За Мачки, Вакуумски Затворени Тегли Како Сосови За Шпагети И Оние Со Мазни И Елегантни Капаци Како Што Се . Ништо Не Можеш Да Отвориш! Ова Е Кујнски Гаџет Кој Помага Лесно Да Се Отворат Тешки Капаци Од Тегла, Одговара На Повеќето Тегли, Шишиња И Лименки Со Јазичиња За Влечење, Лесни За Ракување, Едноставни И Лесни За Употреба, Погодни За Деца, Жени, Постари Лица И . Лесно Отворач Отварач Зајакот Спирала. `+ЗАДОВОЛНИ ВЕТИ дека-Секој Проблем со Нашиот Производ, Ве Молиме Контактирајте Не Прво И Ние ќе Ви Одговориме Со Решението Во Рок Од 24 Часа. Работни Гаџети Кујнски Предмети за Постари Лица. Тркалото За Сечење Од Нерѓосувачки Челик Непречено Се Врти И Останува Остро, Обезбедувајќи Непречено Функционирање За Отворање Лименки Од Сите Големини Избришете Го Со Влажна Крпа И Исушете Го Веднаш; Не Потопувајте Директно Во Отворачот За Вода Отворачи На Крила Електронски.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката