• Новак
Inktastic Мојот Abuelita Ме Сака Со Тако Илустрација Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

Inktastic Мојот Abuelita Ме Сака Со Тако Илустрација Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

Rating 
DEN 255.84

Достапност
Производот е достапен

Покажете му на вашето внуче колку ги сакате давајќи им Ја Мојата Абуелита Ме Сака Со Тако Илустрација Бебешко Боди, совршен начин да го зацврстите вашето место како најкул баба досега. Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Бебе Боди. Inktastic Мојата Abuelita Ме Сака Со Тако Илустрација Новороденче Краток Ракав Боди Унисекс Бура Камо 18 Месеци. Овој прекрасно симпатичен дизајн на Тако е совршен подарок од абуелита на нејзиното внуче. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. храна такос баба љубов јас љубовник синко де мајо едно парче новороденче ползавец.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката