• Новак
Умбро Менс Поместена Јакна

Умбро Менс Поместена Јакна

Rating 
DEN 448.00

Достапност
Производот е достапен

Материјал : 100% Полиестерска Ткаенина : Стп Обложувањедизајн : Ватиран, Наредени Логоконтраст Панел, Рамо Панелкафт : Еластична Деколте : Качулка, Стоечки Јака-Тип : Карактеристики На Долги Ракави : Одгледувани На Џебови : 2 Заварени Џебови Прицврстување : Зифем : Отворено. УМУО291. 100% Полиестер. Умбро Менс Поместена Јакна. Палто. Зима. Надворешна облека. Пуфер. Мажи. Машко. Морнарица/Паун.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката