• Новак
Тажните се уште се лоши прилагодено графички родово Неутрален Унисе Дуксер

Тажните се уште се лоши прилагодено графички родово Неутрален Унисе Дуксер

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Идеален за секоја ситуација, унисекс тешка мешавина дуксер на екипажот е чиста удобност. Овие алишта се направени од полиестер и памук. Оваа комбинација им помага на дизајните да изгледаат свежо и убаво. Јаката е ребрести плетена, така што ја задржува својата форма дури и по миењето. На овие џемпери нема чешање на страничните шевови. : 50% памук, 50% полиестер . : Средно тешка ткаенина (8,0 мл/јд2 (271,25 г/м2)). : Лабаво вклопување . : Зашиена етикета . : Работи точно на големината Садовите се уште се лоши прилагодено Графички Родово Неутрален Унисекс Дуксер.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката