• Новак
Клиренс Облека Под 5 5

Клиренс Облека Под 5 5

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Женска Мода Лабава Блуза Со Кружен Врат Со Долги Ракави Божиќно Печатење Маици Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Многу кул за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони.Пол : Жени.Повод : Дома, Секојдневно.Материјал : Полиестер.Стил : Секојдневен,Моден.Должина На Ракавот : Долг Ракав.Одговара : Одговара на големината.Дебелина : Стандард.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Што добивате : 1пц Жени блузи< Големина Детали : Големина : И Големина. : Мали сад т : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01 "Ракав : 61см/24.02 " Должина : 67см/26.38" 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Многу кул за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!. 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката