• Новак
Двоен рамка за спречување светло темно

Двоен рамка за спречување светло темно

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Honey-Can-Do-Do HMP-01403 Двојно одделение за перење, кафеава/таупе. Декоративно решение за перење за спални соби и бањи, овој спречувач изгледа добро како што е функционално. Јасно е обележано "светла " и "darks " преградите прават сортирање на алиштата ветре. Преградите со целосна големина можат да држат во екстра големи товари на алишта со врвот на мрежницата. Цврстата метална рамка е отстранлива за складирање на станот на Хампер кога не е во употреба. Ламинираниот ентериер е лесен за чистење. Чувајте ја облеката од подот и вашиот простор уредно и чиста со овој прекрасен спречувач. издржлива конструкција. Нема склопување на алатки. Мешајте ги врвовите на жиците.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката