• Новак
Адвиикд Минимизатор Градници За Жени Удобност Посветеност Долна Жица Градник, Удобен Градник Со Не-Ѕиркаат Сон Жица, Целосна Покриеност Маица Градник Зелена 3X-Гол?

Адвиикд Минимизатор Градници За Жени Удобност Посветеност Долна Жица Градник, Удобен Градник Со Не-Ѕиркаат Сон Жица, Целосна

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Девојка Тренингот Премногу Жени Фитнес Убава Топла Јога Градник Назад Приклучок Мобилен Телефон Џеб Јога Градник Активни Блузи За Жени Фитнес Убава Топла Јога Градник Назад Приклучок Мобилен Телефон Џеб Јога Градник Спортски Градник. Материјал : Најлон, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 140гр. големина На Пакетот : 20х15х4см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Основниот Дизајн Изгледа Толку Симпатично . Нега На Маици : Машинско Перење Во Нежно, Препорачувајте Миење Раце Во Ладна Вода, Исушете Ја Линијата, Не Избелувајте. Носење На Сите Сезони Особено Пролет И Лето. Одлично за Хеланки, погодни за Секојдневниот Живот, Забава, Плажа, Одмор,канцеларија,ве прават Шармантни и Кул. Атлетски Резервоари За Жени : Без Разлика Дали Работите Од Дома Или Вежбате, Резервоарот За Јога Е Вашиот Нов Пријател! Овие Меки Слатки Врвови Совршени За Јога, Голф, Тренинг, Трчање, Активна Облека, Теретана, Фитнес Или Секојдневно Дома Или Секојдневно Носење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката