• Новак
Детска соба од „Ступел Детска Воена воздушна авион“ сина дизајн платно wallидна уметност од Дафне Полсели

Детска соба од „Ступел Детска Воена воздушна авион“ сина дизајн платно wallидна уметност од Дафне Полсели

Rating 
DEN 306.88

Достапност
Производот е достапен

Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба. Ние отпечативме со најдобрите мастила на трајно платно, нашата уметност потоа се сече со рака и се протега над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Вашето ново уметничко дело е подготвено да се дружи без димензии потребни за инсталација : 30 x 1,5 x 40 инчи. Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба. Ние отпечативме со најдобрите мастила на трајно платно, нашата уметност потоа се сече со рака и се протега над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Вашето ново уметничко дело е подготвено да се дружи без потребна инсталација. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Дафне Полсели.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката