• Новак
Париз Девојка Рамка Сликарство Печатење

Париз Девојка Рамка Сликарство Печатење

Rating 
DEN 704.00

Достапност
Производот е достапен

Ова Сликарско Печатење Во Рамка Во Париз Е врвен квалитет На печатење На giclee на архивска хартија со висока резолуција. Има украсени рабови кои се рачно исечени. Изработен е од висококвалитетна издржлива рамка што не се искривува, пристигнува подготвена за закачување и вклучува сертификат за автентичност. Париз Девојка Врамени Сликарство Печатење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката