• Новак
Окситански Освежувачки Ароматичен Дезодоранс Ролна, 1. Оз

Окситански Освежувачки Ароматичен Дезодоранс Ролна, 1. Оз

Rating 
DEN 384.00

Достапност
Производот е достапен

Освежувачкиот Ароматичен Дезодоранс е формулиран со есенцијални масла од лимон, кардамон и еукалиптус. Помага во исфрлање на токсините и нечистотиите додека ја прочистува кожата. Обезбедува долготрајна заштита и чувство на доверба. Помага во исфрлање на токсините и нечистотиите додека ја прочистува кожата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката