• Новак
Црвена Мантео Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Црвена Мантео Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Rating 
DEN 303.84

Достапност
Производот е достапен

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црна Црвена Маичка Мантео го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има црвено мантео испечатено преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Црно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката