• Новак
Животот Станува Подобар После Кафе Црно Бели Рачни Букви Натпис Текст За Куќа Растер Ѕид Уметност Виси Таписерија Домашен Декор За Дневна Соба Спална Соба Дом

Животот Станува Подобар После Кафе Црно Бели Рачни Букви Натпис Текст За Куќа Растер Ѕид Уметност Виси Таписерија Домашен Декор

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Материјал : полиестерска ткаенина. Печатење : користење техника за сублимација на топлинска боја, долготрајни ефекти. Совршен За Ѕидни Виси, Украси за Студентски Домови, Фрлања На Плажа, Ќебиња За Излети, Намази За Кревети, Навлаки За Софи или Само Избор На Подароци. Материјал : полиестерска ткаенина. Печатење : користење техника за сублимација на топлинска боја, долготрајни ефекти. Совршен За Ѕидни Виси, Украси за Студентски Домови, Фрлања На Плажа, Ќебиња За Излети, Намази За Кревети, Навлаки За Софи или Само Избор На Подароци.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката